O Pitcha

Pozwól nam przedstawić innowacyjną markę Pitcha [czytasz: dokładnie tak, jak Ci się wydaje]. Naszym celem jest nie tylko zwracanie na siebie uwagi na śniegu, plaży, jachcie, bike’u, wakeboardzie, surfingu, (eee… ta lista nie ma końca). Przede wszystkim chcemy sprzedawać produkty najwyższej jakości - takie, które sprawdziliśmy już w każdej ekstremalnej sytuacji i nigdy nas nie zawiodły.


Nasze motto: For Spunky People Only oznacza, że nie jesteśmy dla każdego. Pitcha to marka dla ludzi otwartych, wyluzowanych i odważnych. Takich, którzy chcą wyłamać się z równego szeregu weekendowych pozerów! Tylko w naszych glassach i ciuchach czujesz prawdziwy luz i swobodę. Pokazujesz, że sport to nie dwudniowy wypad z korpolife’u, ale Twoja życiowa droga.

Nasza historia jak na początku każdego biznesu jest w punkcie wyjścia, ale mamy to gdzieś. Za kilkanaście lat jako bogaci starcy będziemy opalać się na Karaibach w towarzystwie 18-letnich kociaków!

Nasza marka to spontan. Po prostu potrzebowaliśmy najwyższej jakości sprzętu, do naszej codziennej działalności. Staramy się iść do przodu i stale rozwijać, a Pitcha oferuje coraz więcej nowych produktów. Jesteśmy wdzięczni za każde wsparcie i choć pieniądze na Karaibach bardzo nam pasują, to mamy też niezwykłą przyjemność spotykać Was w najlepszych spotach w tym kraju i za granicą. Real Spunky People poznajemy się od razu, kto inny miałby odwagę nosić Pitcha!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl